KONST / Litografier / Färglitografi 15913343
nr 1591 3343
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
"Vinterland". Signerad, numrerad Pt, daterad 1954. Färglitografi, bildmått: 26x40 cm, yttermått inklusive ram: 42x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:56:27
17/1 16:14:28
200 kr
19/1 14:28:06
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson